Tag Archive for Banki

Banki centralne nie zadowoliły inwestorów

Zgodna z oczekiwaniami obniżka stóp przez EBC zamiast euforii przyniosła niedosyt i realizację zysków. Niespodziewane cięcie w Chinach nie zrobiło na rynkach wrażenia.

Kryzys zdopingował Bank Anglii do działań

– Barclays Capital zmienił w piątek prognozę dla polityki pieniężnej Banku Anglii (BoE) i obecnie oczekuje, że w ramach tzw. QE bank centralny wpompuje w banki kolejne 50 mld funtów, po 325 mld funtów wykreowanych wcześniej.

Na Wall Street powrót wzrostów

Czwartkowa sesja na Wall Street przyniosła wzrosty, chociaż w pewnym momencie nastroje na krótko się pogorszyły, gdyż inwestorzy nerwowo zareagowali na informacje, jakoby banki centralne szykowały wspólną akcję w celu poprawy płynności na rynkach.

Hiszpański sektor bankowy dostanie 100 mld euro

Przed weekendem wielu specjalistów przewidywało, że hiszpańskie banki mogą dostać pomoc od Europejskiego Funduszu Stabilizacji Finansowej. Jak podano w komunikacie, pomoc ta została przyznana po telekonferencji euro grupy.

Hiszpański sektor bankowy dostanie 100 mld euro pomocy

Przed weekendem wielu specjalistów przewidywało, że hiszpańskie banki mogą dostać pomoc od Europejskiego Funduszu Stabilizacji Finansowej. Jak podano w komunikacie, pomoc ta została przyznana po telekonferencji euro grupy.

Kolejne banki wypowiadają umowę PBG

Bank Gospodarki Żywnościowej i Polski Bank Przedsiębiorczości wypowiedziały PBG umowę o powstrzymaniu się od czasowego egzekwowania zobowiązań, co oznacza, że umowa ta przestała obowiązywać – podało PBG w komunikacie.

Dwa banki wypowiedziały PBG umowę o powstrzymaniu się od egzekwowania zobowiązań

Bank Gospodarki Żywnościowej i Polski Bank Przedsiębiorczości wypowiedziały PBG umowę o powstrzymaniu się od czasowego egzekwowania zobowiązań, co oznacza, że umowa ta przestała obowiązywać – podało PBG w komunikacie.

Re: Wysokoprocentowe pożyczki pod zastaw nierucho

he he, sama to wymyśliłaś? z przeogromnego doświadczenia wiem, że osoby które proponują „firmom” takim jak twoja zastaw na nieruchomości w zamian za paskarską pożyczkę, są zazwyczaj zadłużone pod korek. Zanim przejmiesz tę nieruchomość zajmą ją banki z komornikiem i sto tysięcy innych plag egipskich z zusem i skarbówką na czele.

I znowy bez kredytu nie da rady Wypchajcie się

Nie rozumiem po kiego ch.ja mam brać kredyt. takie samo g.wno jest z kolektorami słonecznymi. Chciałem założyć na domu, ale okazało się, że sam nie mogę. Muszę wziąć kredyt. Banki nieźle zarabiają na tych głupotach naszych urzędasów

cinkciarz

Uwaga oszuści przetrzymujący pieniądze i co z tego ze nie pobieraja pieniędzy ale przez godzin pracy „konia internetowego ” można spekulowac waluta i po co ta farsa że banki działaja onlain to zciema a laleczki które tam są konsultantkami gadaja bzdury a pi chwili nie odbieraja telefonów od petentów na polecenia jakiegos tam małolata ktory mieni sie kierownikiem czy czym takim co to jest to jedna wielka lipa i jak popatrzyłem jakie oni banki wymieniaja na swoich stronach to myśle że nadaje się to do CBŚ na interwencje i myśle że zgłosze to bo to jedna wielka ściema W Kantorze dostajesz kase do rączki a tu ludki przetrzymują godziny a z Piątku do Poniedziałku ??????????????????? i cy to nie jest spekulacja ONLAIN jest ONlain

Re: Emeryt a IKE

I)

Minimalny okres oszczędzania na IKE wynosi

5 lat – dla urodzonych po 31 grudnia 1948 r.

4 lata – dla urodzonych między 1 stycznia 1946 r. a 31 grudnia 1948 r.

3 lata – dla urodzonych przed 1 stycznia 1946 r.

II)

Limit wpłat w ciągu roku kalendarzowego wynosi obecnie 10.578 złotych

III)

IKE może mieć najróżniejszą formę. Jako lokata bankowa występuje w wielu bankach, największe oprocentowanie bez konieczności wykupywania produktów dodatkowych w pakiecie, oferują obecnie niektóre banki spółdzielcze.

najepiej wymieniac waluty przez wszystkie-banki.pl

najtaniej i najszybciej jest przez wszystkie-banki.pl nie dosc ze to najstarszy i najtanszy kantor internetowy to jeszcze co jakis czas ma wymiane za darmo, zakladasz darmowe konto i albo skladasz zlecenie wymiany po TWOJEJ cenie, albo czekasz na maila ze np. jutro sa wymiany za damro:) jest swietny polecam bo sam korzystam walutomat.wszystkie-banki.pl/

darmowa wymiana walut przez wszystkie-banki.pl

ja wymieniam przez wszystkie-banki.pl nie dosc ze jest najtanszy to ma wymiany za darmo – rejestrujesz sie i co pewnien czas masz maila teraz wymiany za darmo, super polecam sam zobacz walutomat.wszystkie-banki.pl/

Kto korzystal z tego kantoru?

cześć, kto korzystał z tego kantoru?

walutomat.wszystkie-banki.pl

Re: Kto korzystal z tego kantoru?

nawet linka zrobic nie umiesz to jak ktos ma ci odpisac?

walutomat.wszystkie-banki.pl

to stary kantor – działa od 4 lat na rynku, ma konta we wszystkich bankach, też mam tam konto – to nic nie kosztuje a dostaje info kiedy wymiana za darmo

Bernanke: Banki centralne muszą pilnować stabilizacji finansowej

Brak odpowiedniego nadzoru nad bankami i właściwych regulacji przyczynił się do kryzysu finansowego w 2008 roku i recesji – oświadczył w piątek prezes amerykańskiej Rezerwy Federalnej (Fed) Ben Bernanke.

KNF chce obecności międzynarodowych grupy na GPW!

– Z punktu widzenia Komisji Nadzoru Finansowego – jeżeli chodzi o banki, które są już na giełdzie – istotne jest, aby utrzymany został free float na poziomie do 25 proc. KNF chce także, aby międzynarodowe grupy wprowadzały swoje podmioty zależne na GPW – poinformował Andrzej Jakubiak, przewodniczący KNF.

10 mln Polaków odwiedza banki w internecie

Nie bankoje przez internet / nie wierze ,ze jest to bezpieczne … bo nigdy nie bedzie .

Placenie kartami i przelewanie kasy na necie , to nie ja… (Wole widziec zielone w rece…)))))

Banki tak by chcialy , bo oszczedzaja wiecej kasy w ten sposob i redukuja pracownikow bankowych , a sami robia kokosy rok w rok wiecej i wiecej …