Tag Archive for Banku

Papiery naszego giganta poszły na pniu

Skarb Państwa weźmie ponad 3 mld zł za akcje PKO BP. Papiery największego banku w Polsce, oferowane przez resort skarbu, rozeszły się na pniu. Po transakcji wykonanie planu przychodów z prywatyzacji na 2012 r. wzrośnie z 37,6 proc. do 70 proc.

Komisja Europejska nie sprzeciwia się przejęciu Kredyt Banku przez Banco Santander

Komisja Europejska podjęła decyzję o niewyrażaniu sprzeciwu co do przejęcia Kredyt Banku przez Banco Santander, a tym samym przez Bank Zachodni WBK – podał Kredyt Bank w komunikacie.

Papiery naszego giganta poszły na pniu

Skarb Państwa weźmie ponad 3 mld zł za akcje PKO BP. Papiery największego banku w Polsce, oferowane przez resort skarbu, rozeszły się na pniu. Po transakcji wykonanie planu przychodów z prywatyzacji na 2012 r. wzrośnie z 37,6 proc. do 70 proc.

Kiepskie półrocze struktur

Tylko w czterech przypadkach na 10 zakończony w pierwszym półroczu 2012 roku produkt strukturyzowany zakończył się wypłatą zysku. Najwięcej zarobili klienci Deutsche Banku PBC na Certyfikatach Express db EuroStoxx50 II.

Kryzys: Te banki omijaj szerokim łukiem!

Zdaniem analityka Saxo Banku Petera Garnrya – europejski sektor bankowy jest bliski bankructwa. Wskazują na to wskaźniki fundamentalne banków. U podstaw tej opinii leży proces delewarowania, w którym obecnie uczestniczymy.

Ostrzeżenie!

Miałem lokatę na 3 m-ce w AG i na tydzień przed końcem zadzwonili, czy przedłużam ale odparłem że nie i wówczas podałem nr konta do przelewu pieniędzy. Gdy minął tydzień od zakończenia lokaty, a pieniędzy nie było zadzwoniłem do AG. Wówczas odpowiedziano mi, cytuję: „mamy chwilowe problemy techniczne” (???). Ciekaw jestem czy jeszcze ktoś ma podobny problem, gdyż mam zamiar złożyć odpowiednie doniesienie. Jednocześnie dodam że nie jestem pracownikiem banku, by mnie nie podejrzewano o konkurencyjność, czy inne bzdury 🙁

Zarabiaj na inwestycji bez własnego wkładu lub z.

Zapraszam do zapoznania się z ofertą zarabiania na inwestycji bez własnego wkładu.

Na czym to polega?

Szukasz osoby, która nie wie w co zainwestować, ma pieniądze i chce je rozmnożyć.

Jak w każdej inwestycji trzeba liczyć się ze stratami – tutaj też, jednak procent straty wynosi zaledwie 1%.

99% mamy pewności, że nasza inwestycja przyniesie oczekiwane rezultaty.

Firma działa na świecie od 2004 roku.

Jest wypłacalna – co najważniejsze.

Ostatnio niestety mają utrudnienia wynikające z ataków Chińczyków na ich serwery, jednak po mału wracają do formy.

Firma jest konkretna i z konkretną firmą chce nawiazać współpracę.

Trwają rozmowy z Microsoftem na temat zabezpieczenia serwerów.

Niestety strona nie jest w języku PL, jednak to nie stanowi problem.

Polska grupa wsparcia działa na Skype.

O co chodzi? Jak zarabiać.

– Dla niemających pieniędzy do zainwestowania:

Zapraszasz osoby do systemu, za każde 10$ zainwestowane przez osobę poleconą dostajesz 1$

Gdy uzbierasz 10$ inwestujesz je, robisz to do osiągnięcia swojego pułapu.

(Mój pułap był 100$ dziennie, dopiero po przekroczeniu tej kwoty zacząłem wyjmować pieniądze.)

Każde zainwestowane 10$ przynosi Ci codziennie 2% zysku czyli 0.20$ przez 75dni.

(czytaj dalej)

– Dla mających pieniądze do zainwestowania:

Musisz posiadać konto internetowe np. AlertPay (opis dostępny na stronie – zarabiaj-z-nami.pl/alertpay-rejestracja)

Wpłacasz pieniądze – magą być w PLN na konto internetowe, tam dokonujesz przewalutowania po czym wysyłasz pieniądze do firmy na swoje konto.

Kolejnym krokiem jest zakup pozycji. 1 pozycja kosztuje 10$ i przez 75 dni codziennie przybywa Ci 0.20$ czyli 2% dziennie z tej jedej pozycji.

Im więcej pozycji wykupisz, tym więcej będziesz zarabiać.

Minimum do wypłaty to 20$, pieniądze są wypłacane na konta internetowe, z konta internetowego wysyłasz pieniądze na zwykłe konto bankowe lub zakładasz kartę VISA w banku internetowym.

Każdy na start dostaje od firmy 10$.

O de mnie dostajesz dostęp do Polskiej grupy na Skype oraz pliki strony z Twoim linkiem polecajacym.

Demo stronki jaką dostaniesz (w przygotowaniu są nowe wersje stron)

www.zarabiaj-z-nami.pl/just-been-paid- jss-tripler/grupa-jss/wlasna-strona-www

Rejestracja i Opis dostępna pod adresem

www.zarabiaj-z-nami.pl/just-been-paid- jss-tripler/rejestracja

Super Mario podciął bykom skrzydła

Po długich i nerwowych oczekiwaniach poznaliśmy wreszcie decyzję ECB. Tak jak zapowiadano wcześniej, stopy poszły w dół, jednak konferencja po posiedzeniu banku rozczarowała inwestorów. Głównym powodem niezadowolenia jest brak zapowiedzi dodatkowych działań stymulujących rynki.

Wskaźnik apetytu na ryzyko rośnie

Wskaźnik apetytu na ryzyko (Risk Appetite Index – RAI), wyliczany przez ekonomistów banku Lloyds, wzrósł w czerwcu o 0,5 pkt. do poziomu 0,26 pkt. – wynika z comiesięcznej noty banku.

Konto młodzieżowe prezentem na Dzień Dziecka?

Zbliża się Dzień Dziecka, więc korzystając z tej okazji można połączyć przyjemne z pożytecznym, i założyć dziecku jego pierwsze konto w banku. Analitycy porównywarki finansowej Comperia.pl przedstawiają tajniki tych produktów.

IDEA TFI o zmian i propozycjach w DSS S.A.

W dniu 18 czerwca br. Rada Nadzorcza DSS dokonała w Zarządzie Spółki zmian, których celem jest zwiększenie roli głównych wierzycieli w bieżącym zarządzaniu firmą. Do Zarządu DSS oddelegowani zostali Rafał Abratański, reprezentujący Grupę DM IDMSA i Maksymilian Kostrzewa z Kredyt Banku. Z Zarządu odwołani zostali Małgorzata Then oraz Marcin Jeżewski.

DI BRE zawiesiło rekomendację Rovese

Analitycy DI BRE Banku w komentarzu specjalnym z 14 czerwca w związku z brakiem możliwości oszacowania wpływu przeprowadzanej transakcji kupna zagranicznych aktywów na wycenę Rovese zawiesili rekomendację dla spółki do czasu uzyskania większej ilości szczegółów odnośnie przejmowanych aktywów.

Kryzys zdopingował Bank Anglii do działań

– Barclays Capital zmienił w piątek prognozę dla polityki pieniężnej Banku Anglii (BoE) i obecnie oczekuje, że w ramach tzw. QE bank centralny wpompuje w banki kolejne 50 mld funtów, po 325 mld funtów wykreowanych wcześniej.

jest zabawa – jest ryzyko

w sumie to proste:

DWA RAZY większe niż w banku odsetki. Ostrzeżenia KNF. Brak licencji bankowej, brak gwarancji depozytów. Za to – bardzo duże odsetki.

ZAWSZE byli, są i będą ludzie pazerni i nieostrożni.

Moim zdaniem – niech lecą, niech inwestują, niech wpłacają i się cieszą.

Super!

Tylko JAK STRACĄ i polecą z mordą do tv i prokuratury – to niech się nikt nad nimi nie lituje!!!

jeep

Re: Amber Gold kusi zyskowną lokatą, a jest pod

Witam wszystkich,

aż żal… że wiele osób chce dorobić się na oszustwach… Amber Gold ma super ofertę, wpłaciłam na razie 1000 zł i chciałabym aby rodzice zainwestowali swoje pieniądze. Niestety, po tym co przeczytałam (niestety na forach jest ok 80% postów negatywnych) stwierdziłam, że przykro by mi było, gdyby te pieniądze rodzice stracili. Mimo, że początkowo sądziłam, że napewno będę lokować w AG większe pieniądze, to teraz już myślę, że to był jeden jedyny raz, a poszukam najbardziej korzystnej oferty w banku (sprawdzonym, choć mało oprocentowanych).

Szkoda mi tylko, że człowiek w Polsce niczego się nie dorobi, bo jak ma już jakiś pomysł na swoje oszczędności, to znajdzie się wiele oszustów, którzy po prostu czychają na pieniądze innych…

Żal, żal, żal …

Alior Sync zamierza osiągnąć break-even po 24 miesiącach

– Alior Sync, internetowy bank Alior Banku, rozpoczyna działalność i zamierza osiągnąć break-even po 24 miesiącach. W ciągu czterech lat bank chce zebrać 4,2 mld zł depozytów i udzielić 2,5 mld zł kredytów – poinformował Wojciech Sobieraj, prezes banku.

Gigantyczna grzywna dla ING Banku!

USA nałożyły grzywnę w wysokości 619 mln dolarów na holenderski ING Bank za naruszenie amerykańskich sankcji przeciwko Iranowi i Kubie – informuje w komunikacie nowojorska prokuratura i Departament Sprawiedliwości USA.

Re: Pa, żubrze – Pekao już biało-czerwony

Gdyby nie Euro to pewno do zmiany by nie doszło. No ale na bandach muszą się ładnie prezentować logotypy UniCredit a nie jakiegoś tam Banku Pekao (choć przyznaje moim bankiem ten bank nie jest). Ukraiński Ukrsotsbank PJSC też zmienił logo przed Euro (nie tak późno co prawda jak Peakao) z tego co wiem.