Tag Archive for Nam

Do ośmiu razy sztuka

WIG20 od dwunastu sesji siedmiokrotnie próbował wyrwać się powyżej 2270-75 punktów. Może dziś się powiedzie. Udający się na jednodniowy urlop Amerykanie zostawili nam dobre nastroje i wolną rękę.

Codziennie zarabiaj w internecie-napisz-wprowadze

Witam. Nie będę tutaj obiecywał nie wiadomo czego natomiast proponuje biznes wraz ze współpraca z amerykańska firma. Oczywiście praca wymaga trochę pracy i może jeśli ktoś będzie chciał to traktować na poziomie dochodu dodatkowego małego wkładu jednak przy trochę większym wkładzie można napędzić niezły biznes który pozwoli nam się uniezależnić finansowo. Nie kryje że to mlm , lecz jest to nowoczesna odmiana biznesu tego typu. Nie czekam na jakieś ogromne chęci . To Twój wybór , ja Ci daje możliwość poważnego zarobku. Umów się ze mną na skype i sam zobacz o co chodzi.

Pozdrawiam

berni3820@gmail.com

Re: Fajne życie alkoholika za społeczne pieniądze

daj ci pani boziu zeby ś ty chociaż drobną część tch pieniąchów które two papcio wpłacił do budżetu-tam wpłaciła.

my pijacy dajemy tej ukochanej rz-plitej NAJWIECEJ,

dużo wiecej niz kulczyki,fibaki i in ne barachło.

to dzieki nam i palaczon ta nasza najjaśniejsza jeszcze istnieje.

cos sie nam za to nalezy,nie????rzecz się dzieje w POLSCE- czyli NIGDZIE.

Europa w swoim stylu, czyli powoli

Europejscy przywódcy mają jedną zaletę: nie zaskakują. Zaletę z punktu widzenia analityków, choć niekoniecznie rynków finansowych. Na szczycie UE nie skorzystano z okazji, by złożyć greckiemu konkretną propozycję by Grecy „wybrali tak, jak trzeba”. Zarys pewnych rozwiązań pojawił się, ale to czy będą one miały szansę na wprowadzenie, ba – uszczegółowienie, zależy od tego, co w greckich urnach znajdzie się 17 czerwca. Tym samym ponownie więcej mówią nam dane: te z Chin okazały się słabe, za chwilę poznamy dane z Europy.

Pałac w cenie kawalerki. Dlaczego nie. Okazji j…

Jednym z problemów jest to, że w przypadku tego rodzaju obiektów definicja zabytku jest zbyt szeroka i sztywna jak na zamożność polskiego społeczeństwa. Oczywiście, są to wartościowe obiekty, ale nawet definicja zabytku musi przynajmniej w pewnym stopniu odzwierciedlać realia ekonomiczne kraju. Jeśli ten rozziew jest zbyt duży, to mimo najlepszych intencji będzie nam przybywać romantycznych ruin.

Trzecia podwyżka składek ZUS w tym roku

Właśnie nadchodzi termin płatności składek ZUS i choć dopiero mamy maj, to rząd zafundował nam już trzy podwyżki składek od początku roku. A w KRUSie bez zmian. Składka chłopa wynosi zaledwie 12% tego, co musi na swoje świadczenia zapłacić fryzjerka. Czy my żyjemy w normalnym kraju?Homo est creator dei

Europejskie strachy znów wypadły z szafy

Dzień po powrocie ze świątecznego leniuchowania, giełdy zafundowały nam brutalny powrót do niespokojnej rzeczywistości. Inwestorzy po raz kolejny przypomnieli sobie o europejskich kłopotach finansowych. Tym razem jednak nasza giełda zachowuje się spokojniej niż inne zachodnie parkiety.

W co inwestować? Od lokaty po fundusz zagraniczny

Dobrym rozwiązaniem jest inwestycja swoich oszczędności na forex czyli międzynarodowym rynku wymiany walut. To dość ciekawa alternatywa dla funduszy i kont oszczędnościowych, które przynoszą nam mizerny zysk.

Re: ZUS błąd systemu zwrot pieniędzy emerytury

Mój sąsiad, były prokurator, wielki komunista za komuny teraz otrzymuje ponad 17 tysięcy emerytury miesięcznie ! Czu to jest normalne ? Nam się wmawia że brakuje pieniędzy na emerytury a tu taka rozrzutność – okradanie społeczeństwa !!!

Byku pokaż rogi

Wczorajszy spadek cen na GPW powiększony dodatkowym zejściem w dół na fixingu daje nam dziś na starcie notowań niski punkt odniesienia.

Inwestycje: Czyżby groziła nam nowa hossa?

W opinii większości aktualne środowisko rynkowe przypomina nieco polityczny festyn, na którym inwestorzy wsłuchują się w słowa polityków i gremialnie na nie reagują.

Ranking kredytów hipotecznych – luty 2012

ranking za Chiny Ludowe nie pokaże, który bank nam kredyu udzieli, a juz najlepsze jest to, ze obecnie staranie sie o kredyt, to chinska filozofia, ktora bez pomocy doradcy ma male szanse na powodzenie

Szczyt w centrum uwagi

Początek handlu w nowym tygodniu przynosi nam osunięcie się notowań eurodolara. Kurs w czasie piątkowej sesji amerykańskiej wspiął się ponad poziom 1,32 ,a dziś rano oscyluje wokół wartości 1,3155.

Re: Kto może krócej pracować

Zasiłek przedemerytalny dla kobiet które przepracowały w Polsce powyżej 35 lat i ponad 28 lat

to były okresy składkowe bo jako nieskładkowy jest urlop wychowawczy na dwoje dzieci. – to

tragedia. Znalezienie pracy powyżej 55 roku życia graniczy z cudem. Rozumiem, że kryzys, my

nie mamy już możliwości zaciskać pasa, a raczej trzeba nam go nieco popuścić. Może należałoby się zastanowić czy osobom,które nabyły prowo do zasiłku przedemerytalnego, z takim stażem pracy w Polsce nie należałoby, podobnie jak w pzrypadku zasiłku dla bezrobotnych, naliczać zasiłek w wys. np.120% – to i tak w porównaniu z realiami – bardzo niewiele. Dziękuję

Kto Nam pomoże?

Wejdz na tego linka i przeczytaj

Re: Kto Nam pomoże?

po co prezydentowi 11 milionów lepiej by dali na szczepionki dla małych dzieci

Re: Kto Nam pomoże?

Dzieciom niepotrzebne są szczepionki.

Z głową chodź na raty! Jak kupować, by się zbytnio nie zadłużać.

Handlowcy kuszą nas promocjami, obniżkami i wyprzedażami. Starają się przyciągnąć klientów na sto różnych sposobów, a jednym z nich jest zakup z odroczonym terminem spłaty. Niepłacenie za coś „tu i teraz”, ułatwia nam popadnięcie w długi.