Tag Archive for Sobie

Hiszpańska grypa załamała rynki

Ostatnia sesja tygodnia zdecydowanie nie należała do byków. Dały znać o sobie opublikowane dzień wcześniej złe dane zza oceanu oraz przede wszystkim obawy związane z kłopotami finansowymi Hiszpanii.

W USA zawiodły dane, a w Europie Hiszpania

Wczorajsza publikacja wyników makroekonomicznych dla amerykańskiej gospodarki okazała się gorsza od oczekiwań analityków. Ponadto w strefie euro przypomniał o sobie panujący kryzys, w związku z czym na nowo odżyły obawy wśród inwestorów.

Bernanke rozczarował, Wall Street poszła w górę

Szef Fed znów nie zająknął się w kwestii rychłego ilościowego luzowania, ale amerykańskie byki i tak dały sobie radę. Nasze będą musiały zmierzyć się z informacją o sprzedaży pakietu akcji PKO.

Bernanke rozczarował, Wall Street poszła w górę

Szef Fed znów nie zająknął się w kwestii rychłego ilościowego luzowania, ale amerykańskie byki i tak dały sobie radę. Nasze będą musiały zmierzyć się z informacją o sprzedaży pakietu akcji PKO.

Leasing urządzeń kosmetycznych

Dobre wyposażenie salonu kosmetycznego niestety kosztuje, a nie każdy może sobie na to pozwolić. Ja swój gabinet wyposażyłam w sprzęt marki Glam Beauty. Firma zaoferowała mi leasing urządzeń, przez co uniknęłam problemów finansowych. Teraz mam ich 3 urządzenia (GB5, GB6 i GB9) w leasingu i jestem bardzo zadowolona,a przede wszystkim – spokojna! Polecam!

Byki pod presją

Zagraniczny kapitał, który w ostatnim czasie był głównym motorem napędowym naszego parkietu, w pierwszym dniu nowego tygodnia najwyraźniej zrobił sobie wolne.

Metoda na zarabianie dużych pieniędzy

ZARABIAJ PIENIĄDZE JUŻ TERAZ- NIE PRZEPUŚC TAKEIJ OKAZJI PRZEKONASZ SIE ŻE WARTO

Ta strona zarobi dla Ciebie 50000 zł! Zamykając ją \\\”wyrzucasz\\\” 50000 zł.

Przeczytaj tę stronę do końca a gwarantuje, że nie pożałujesz! Nie zmarnuj swojej szansy!

Nie przejmuj się, że tekst jest trochę długi! Warto przeczytać!

To nie żaden żart!

Nie wierzysz? To oczywiste, kto da 50000 zł za nic? A jednak. Po pierwsze nie za nic, bo wkład wynosi 5 zł po drugie potrzebujesz troszkę pracy dosłownie 20 – 30 minut jednorazowo (np. dziś albo jutro!). Zarobisz jak każdy, kto bierze w tym udział ok. 50000 zł w okrągły miesiąc! (ja dokładnie zarobiłem 75435 zł w miesiąc bo poświęciłem 3 godzinki a nie 30 minut! Opłacało się.). Ten sposób wymyślił Roberto T. Kiyosaki – najbogatszy inwestor na świecie, który w dodatku nie ma pracy… i tak się rozeszło aż trafiło do mnie i do Ciebie!

Opowiem jakie to łatwe i proste, ale jeśli nie masz teraz 5 minut żeby spokojnie o tym przeczytać zapisz tą stronę i wróć kiedy będziesz mieć czas : )

Tak więc pomyśl czy warto się troszkę zaangażować zanim pochopnie \\\”wyrzucisz\\\” tyle forsy (co miesiąc 50000 zł lub więcej). To zależy od Ciebie. Gdy opowiedziałem o tym kolegom, wyśmiali mnie… A jednak wziąłem w tym planie udział. Moi znajomi wyciągnęli się jak zobaczyli moje konto, a mówiłem od razu wejdźcie w to, wiadomo nawet znajomi czasami są nieufni. Hehe, teraz się z tego śmieją. Jak sobie przypomnę ich miny, jak opowiadali o tym gdy zajrzeli na konta. Zresztą mi też gęba opadła jak zobaczyłem konto! A moje konto wciąż rosło i dalej rośnie. Jak tak dalej pójdzie zostanę milionerem z jednego internetowego biznesu – czy jest to możliwe?! Nawet teraz jak to pisze, dziwi mnie ile osób musi ciężko pracować by utrzymać dom, swoje dzieci lub po prostu zbiera na kino lub komputer. Dziękuję teraz temu, kto wysłał mi tą wiadomość i przedstawił mi ten pomysł, dziękuję że nakłonił mnie do tego, aby zrobić jeden mały skok w bok od szarego życia i zainwestować pieniądze po to by włożone – pracowały dla mnie – a nie ja na te pieniądze. Nigdy nie zarobiłem mniej niż 24 000 zł z każdej okazji.

Teraz udowodnię Ci, iż jest to LEGALNY BIZNES! Nie potrzebujesz niczego sprzedawać! Nie potrzebujesz rozmawiać o tym z przyjaciółmi, rodzina lub z nikim innym (chyba, że chcesz). W dodatku, jeśli jesteś nieśmiały(a) to problem masz z głowy – bo nie musisz mieć bezpośredniego kontaktu z drugim człowiekiem. Ktokolwiek, kto trzyma rękę na pulsie może osiągnąć sukces i wzbogacić się o kilkadziesiąt tysięcy złotych. Jeśli wierzysz, że każdy ma swoje pięć minut to po prostu zrób krok po kroku tak jak jest to napisane poniżej! To Twoja szansa na zmianę Twojej przyszłości!

To jest NAJTAŃSZA, NAJSZYBSZA I NAJPROSTSZA droga do zarobienia prawdziwych pieniędzy przez Internet w tak KRÓTKIM czasie. OK. to zaczynamy, bo się rozgadałem. Ten program działa i nieważne z jakiego kraju jesteś albo w jakim przebywasz. NIE ważne ile masz lat. I na dodatek NIE będziesz potrzebować specjalnej wiedzy lub talentu. NIE będziesz przeglądał stron internetowych, NIE będziesz nigdzie dzwonić, klikać w bannery, lub SPAMować, NIE będziesz także płacić za reklamy itp. Wszystko czego potrzebujesz to:

– Konto w banku (najlepiej z możliwością obsługi przez Internet, ale nie koniecznie),

– Około 20-30 minut twojego czasu jednorazowo!

Jeżeli masz chociaż 13 lat, to możesz założyć swoje własne konto w banku. Nie wierzysz? Proponuję ci mBank. Wejdź na WWW.mbank.pl i znajdź ofertę izzyKonto. Zobaczysz, że mając zaledwie 13lat możesz mieć już własne prawdziwe konto w banku.

KROK 1

Niezaprzeczalne prawo natury jest takie, żeby zarobić musisz cos od siebie dać! Więc pierwsze co musisz zrobić to zainwestować TYLKO 5 ZŁ. Jak mówi Robert T. Kiyosaki- \\\”jesli nic nie zainwestujesz – nic większego nie zyskasz!\\\”. Im szybciej zainwestujesz tym szybciej zaczniesz zarabiać z powiększającą się rzeszą ludzi! Tak więc, przelej 5 zł na PIERWSZE znajdujące się poniżej konto bankowe z notka mówiącą (tytułem):

\\\”Proszę, dodaj mnie do swojej listy mailowej.\\\”

CHCĘ, ŻEBYS WIEDZIAŁ (A), ŻE JEST TO PO TO, ABY UTRZYMAĆ TEN PROGRAM LEGALNYM!

To naprawdę proste! Gdy przelejesz 5zł na pierwsze konto z poniższej listy, to możesz już się szeroooko uśmiechnąć . Nie wiem czy wiesz, ale już czerpiesz z tego programu wielkie korzyści. Nawet nie zdajesz sobie z tego sprawy.

Oto obecna lista:

1. Nr konta: 03 1320 1537 0751 6827 3000 0001

2. Nr konta: 05 1140 2004 0000 3902 4611 2112

3. Nr konta: 13 1050 1399 1000 0090 4133 7743

4. Nr konta: 93 1050 1399 1000 0090 6262 9937

PAMIĘTAJ! Wpłać 5 zł na konto nr.1 i jako nazwę odbiorcy wpisz \\\”xxx\\\” ze względu na ochronę danych, a jeżeli dobrze przepiszesz numer konta to pieniądze i tak dojdą!

KROK 2

Gdy już przelałeś 5 zł na konto znajdujące się na 1. miejscu listy (wraz z Tą dodatkową notką – TO BARDZO WAŻNE!), następną rzeczą, którą musisz zrobić to zrobić kopię tej strony (tekstu na niej zawartego),później konto nr.1 skasuj, a na dole (na 4. miejscu) dopisz swoje konto przesuwając konta nr 2 , 3 , 4 , do przodu. NIE WPISUJ SWOJEGO NUMERU KONTA NA 1. POZYCJĘ, PONIEWAŻ SAM NA TYM STRACISZ (CZYTAJ DALEJ). NIE BĄDZ ZACHŁANNY! Robisz to wszystko po to by wysłać ten cały tekst ponownie (korzystając z twojej książki mailowej albo reklamować na swojej stronie WWW- tak jak ja zrobiłem) do np. 40 osób (zapamiętaj, że 40 osób to dobra liczba do wzbogacenia się, ale możesz zareklamować to w darmowy sposób w Internecie przez co więcej ludzi to zobaczy i możesz więcej zarobić!

POTRZEBUJESZ DOWODÓW?

Tutaj są przykładowe 4 osoby, oczywiście NIE są to wszystkie, które brały udział w tym programie i które zainwestowały nic innego jak 5 zł i 30 minut swojego czasu.

\\\”Jaki wspaniały plan! Zrobiłem wszystko co mi poradziliście z jakieś 3 tygodnie temu i co prawda nie udało mi się uzbierać 50 000 o których mówiliście, ale te 9 135zl tez mnie powaliły, a jest jeszcze tydzień! \\\”

Tomasz Watorek , Warszawa\\\”

Cześć. Tu Justyna! No cóż, co mogę powiedzieć? DZIĘKUJĘ BARDZO BARDZOOO MOCNO wysłałam 40 maili tak jak mówiliście i w sumie zapomniałam o ocalej tej sprawie bo tak naprawdę nie wierzyłam w to, a te 5 złotych to jeszcze nikogo nie uratowało. Ale jak zobaczyłam moje konto po kilku tygodniach to się załamałam! W tym dobrym znaczeniu! Było tam prawie 15 000 złotych! I jak ja to teraz wydam tak szybko? Przecież za kolejnych 30 dni będę mieć tego więcej! Dziękuje jeszcze raz!\\\”

Justyna Tojan, Strzelce Opolskie

\\\”Byłem zaskoczony kiedy zobaczyłem moje konto! Przez 3 tygodnie na moim koncie znalazło się 9 440zl. Na początku myślałem, że to jakiś błąd wkradł im się do kompów. Ale potem wypłaciłem pieniądze i kupiłem sobie super kompa! Nareszcie! Dzięki, dzięki, dzięki!\\\”

Ryszard Bodler, Gdańsk

\\\”Mam 14 lat i wziąłem udział w tym planie (dla ścisłości mam konto w banku od 13 lat), powysyłałem maile, zrobiłem stronę i ogólnie zapomniałem o tym. Po miesiącu sprawdzałem w Internecie stan mojego konta i normalnie spadłem z krzesła. Na moim koncie było ok. 35000 zł (byłem wtedy tak podniecony, że zapomniałem dokładnie ile było wtedy kasy na koncie). Bardzo, bardzo dziękuje!\\\”

Marcin Kosztyń, Białystok

Kilka miesięcy temu, każdy z tych ludzi robił dokładnie to samo co Ty teraz w tej chwili, czytał to i się zastanawiał.

A tutaj troszkę matematyki :

Kiedy wyślesz swoje maile (lub rozpowszechnisz tą stronę w inny sposób, będziesz na 5 miejscu listy. To najlepsza pozycja po to by zarobić poważne pieniądze! Żaden inny program nie daje tak wysokich i realnych pieniędzy z różnych powodów, które wytłumaczę poniżej. Jak długo będziesz wysyłać tą wiadomość do ludzi, którzy będą zainteresowani programem, możesz spodziewać się, że średnio odpowie na nie 25% ludzi. Ale bądzmy bardziej pesymistyczni i dajmy na to, że tylko 12,5%, dla utrudnienia.

Gdy wyślesz 40 maili do różnych osób, możesz spo

Włochy i Hiszpania górą, giełdy w euforii

Piłkarskie drużyny obu najbardziej obecnie zagrożonych kryzysem krajów świetnie poradziły sobie w mistrzostwach Europy, ale sukces wywalczony na unijnym szczycie przez ich przywódców jest jeszcze większy.

zarabiaj

Przeczytaj tę stronę do końca, a gwarantuję, że nie pożałujesz!!! Nie zmarnuj swojej szansy!!! Nie przejmuj się, że tekst jest trochę długi! Warto przeczytać!!! Wkład wynosi 5 zł po drugie potrzebujesz troszkę pracy, dosłownie 20 – 30 minut jednorazowo (np. dziś albo jutro!). Zarobisz jak każdy, kto bierze w tym udział ok. 15000 zł w okrągły miesiąc! (ja dokładnie zarobiłem 25435 zł w miesiąc, bo poświęciłem 3 godzinki, a nie 30 minut! Opłacało się.). Ten sposób wymyślił Roberto T. Kiyosaki – najbogatszy inwestor na świecie, który w dodatku nie ma pracy… I tak się rozeszło aż trafiło do mnie i do Ciebie! Opowiem jakie to łatwe i proste, ale jeśli nie masz teraz 5 minut żeby spokojnie o tym przeczytać, zapisz tą stronę i wróć kiedy będziesz mieć czas Tak więc pomyśl czy warto się troszkę zaangażować zanim pochopnie „wyrzucisz” tyle forsy (co miesiąc 15000 zł lub więcej). To zależy od Ciebie. Gdy opowiedziałem o tym kolegom, wyśmiali mnie… A jednak wziąłem w tym planie udział.

Moi znajomi wyciągnęli się jak zobaczyli moje konto, a mówiłem od razu wejdźcie w to, wiadomo nawet znajomi czasami są nieufni. Hehe, teraz się z tego śmieją. Jak sobie przypomnę ich miny, jak opowiadali o tym gdy zajrzeli na konta. Zresztą mi też gęba opadła jak zobaczyłem konto! A moje konto wciąż rosło i dalej rośnie. Jak tak dalej pójdzie zostanę milionerem z jednego internetowego biznesu – czy jest to możliwe?! Nawet teraz jak to pisze, dziwi mnie ile osób musi ciężko pracować by utrzymać dom, swoje dzieci lub po prostu zbiera na kino lub komputer. Dziękuję teraz temu, kto wysłał mi tą wiadomość i przedstawił mi ten pomysł, dziękuję że nakłonił mnie do tego, aby zrobić jeden mały skok w bok od szarego życia i zainwestować pieniądze po to by włożone – pracowały dla mnie – a nie ja na te pieniądze. Nigdy nie zarobiłem mniej niż 14 000 zł z każdej okazji. Teraz udowodnię Ci, iż jest to LEGALNY BIZNES!!! Nie potrzebujesz niczego sprzedawać! Nie potrzebujesz rozmawiać o tym z przyjaciółmi, rodziną lub z nikim innym (chyba, że chcesz). W dodatku, jeśli jesteś nieśmiały(a) to problem masz z głowy – bo nie musisz mieć bezpośredniego kontaktu z drugim człowiekiem. Ktokolwiek, kto trzyma rękę na pulsie może osiągnąć sukces i wzbogacić się o kilkadziesiąt tysięcy złotych. Jeśli wierzysz, że każdy ma swoje pięć minut to po prostu zrób krok po kroku tak jak jest to napisane poniżej! To Twoja szansa na zmianę Twojej przyszłości! To jest NAJTAŃSZA, NAJSZYBSZA I NAJPROSTSZA droga do zarobienia prawdziwych pieniędzy przez Internet w tak KRÓTKIM czasie. OK. to zaczynamy, bo się rozgadałem. Wszystko czego potrzebujesz to: – Konto w banku (najlepiej z możliwością obsługi przez Internet, ale nie koniecznie), – Około 20-30 minut twojego czasu jednorazowo!

KROK 1: Niezaprzeczalne prawo natury jest takie, że żeby zarobić musisz dać coś od siebie! Więc pierwsze, co musisz zrobić, to zainwestować TYLKO 5 ZŁ. Jak mówi Robert T. Kiyosaki- „jesli nic nie zainwestujesz – nic większego nie zyskasz!”. Im szybciej zainwestujesz, tym szybciej zaczniesz zarabiać z powiększającą się rzeszą ludzi! Tak więc, przelej 5 zł na PIERWSZE znajdujące się poniżej konto bankowe z notką mówiącą (tytułem): „Proszę, dodaj mnie do swojej listy mailowej.” CHCĘ, ŻEBYS WIEDZIAŁ (A), ŻE JEST TO PO TO, ABY UTRZYMAĆ TEN PROGRAM LEGALNYM! To naprawdę proste!!! Gdy przelejesz 5zł na pierwsze konto z poniższej listy, to możesz już się szeroooko uśmiechnąć . Nie wiem czy wiesz, ale już czerpiesz z tego programu wielkie korzyści. Nawet nie zdajesz sobie z tego sprawy. Oto obecna lista:

1. Nr konta: 10 1050 1520 1000 0022 7664 5161

2. Nr konta: 98 8466 0002 0005 2243 3000 0001

3. Nr konta: 71 1140 2004 0000 3302 6826 8637

4. Nr konta: 50 1140 2004 0000 3802 3051 3460

5. 75 1240 4722 1111 0000 4853 9359

PAMIĘTAJ!!! Wpłać 5 zł na konto nr 1 i jako nazwę odbiorcy wpisz „xxx” ze względu na ochronę danych, a jeżeli dobrze przepiszesz numer konta, to pieniądze i tak dojdą!!!

KROK 2: Gdy już przelałeś 5 zł na konto znajdujące się na 1. miejscu listy (wraz z Tą dodatkową notką – TO BARDZO WAŻNE!!!), następną rzeczą, którą musisz zrobić, to zrobić kopię tej strony (tekstu na niej zawartego), później konto nr 1 skasuj, a na dole (na 5. miejscu) dopisz numer swojego konta, przesuwając konta nr 2, 3, 4, 5 do góry. NIE WPISUJ SWOJEGO NUMERU KONTA NA 1. POZYCJĘ, PONIEWAŻ SAM NA TYM STRACISZ (CZYTAJ DALEJ). NIE BĄDZ ZACHŁANNY!!! Robisz to wszystko po to, by wysłać ten cały tekst ponownie (korzystając z twojej książki mailowej albo reklamować na swojej stronie WWW – tak jak ja zrobiłem) do np. 40 osób (zapamiętaj, że 40 osób to dobra liczba do wzbogacenia się, ale możesz zareklamować to w darmowy sposób w Internecie, przez co więcej ludzi to zobaczy i możesz więcej zarobić!!! POTRZEBUJESZ DOWODÓW? Tutaj są przykładowe 4 osoby, oczywiście NIE są to wszystkie, które brały udział w tym programie i które zainwestowały nic innego jak 5 zł i 30 minut swojego czasu.

„Jaki wspaniały plan! Zrobiłem wszystko, co mi poradziliście z jakieś 3 tygodnie temu i co prawda nie udało mi się uzbierać 15 000 o których mówiliście, ale te 9 135zl tez mnie powaliły, a jest jeszcze tydzień! ”

Tomasz , Warszawa

„Cześć. Tu Justyna! No cóż, co mogę powiedzieć? DZIĘKUJĘ BARDZO BARDZOOO MOCNO wysłałam 40 maili tak jak mówiliście i w sumie zapomniałam o ocalej tej sprawie, bo tak naprawdę nie wierzyłam w to, a te 5 złotych to jeszcze nikogo nie uratowało. Ale jak zobaczyłam moje konto po kilku tygodniach to się załamałam! W tym dobrym znaczeniu! Było tam prawie 15 000 złotych! I jak ja to teraz wydam tak szybko? Przecież za kolejnych 30 dni będę mieć tego więcej! Dziękuje jeszcze raz!”

Justyna, Strzelce Opolskie

„Byłem zaskoczony, kiedy zobaczyłem moje konto! Przez 3 tygodnie na moim koncie znalazło się 9 440zl. Na początku myślałem, że to jakiś błąd wkradł im się do kompów. Ale potem wypłaciłem pieniądze i kupiłem sobie super kompa! Nareszcie! Dzięki, dzięki, dzięki!”

Ryszard , Gdańsk

Kilka miesięcy temu każdy z tych ludzi robił dokładnie to samo, co Ty teraz w tej chwili, czytał to i się zastanawiał. A tutaj troszkę matematyki : Kiedy wyślesz swoje maile (lub rozpowszechnisz tą stronę w inny sposób, będziesz na 5 miejscu listy. To najlepsza pozycja po to by zarobić poważne pieniądze!

Żaden inny program nie daje tak wysokich i realnych pieniędzy z różnych powodów, które wytłumaczę poniżej. Jak długo będziesz wysyłać tą wiadomość do ludzi, którzy będą zainteresowani programem, możesz spodziewać się, że średnio odpowie na nie 25% ludzi. Ale bądzmy bardziej pesymistyczni i dajmy na to, że tylko 12,5%, dla utrudnienia. Gdy wyślesz 40 maili do różnych osób, możesz spodziewać się, że 5 z nich zrobi dokładnie to, co Ty (12,5% z 40= 5). Ale tym razem twój numer konta przesunie się na 4 pozycję. Wtenczas już będzie o tym programie wiedziało 200 osób (5 x 40). Z tych 200 ludzi udzieli się 25 (12.5% z 200=25), więc dalsze 1 000 maili (25 x 40), podniosą Twój numer konta na 3 pozycje. Z tych 1 000 ludzi, możesz spodziewać się, ze udzieli się 125 osób (12.5% z 1000=125), więc dalsze 5000 maili (125 x 40) podniesie Twoje konto na 2 pozycje w liście. A z tych 5 000 ludzi, możesz spodziewać się 625 osób, które się udziela (12.5% z 5000=625), więc kolejne 25 000 osób (625×40) podniesie TWÓJ NUMER KONTA NA 1 POZYCJĘ!!! I teraz, z 25 000 ludzi, możesz spodziewać się, ze 3125 z nich odpowie (12.5% z 25 000=3 125). A w tym czasie to Ty będziesz na 1 miejscu!!! Więc dostaniesz: 15 625 złotych!!! (3125 x 5zł). Więc, gdy Twój numer znajdzie się na 1 pozycji przez kolejne kilka dni, to będzie Twój czas na to, by zbierać pieniądze! Przez serie 30 dni, te pieniądze będą wysłane przez kilka tysięcy ludzi tak jak Ty to zrobiłeś/zrobiłaś!!!

Re: Fundusze inwestycyjne- minimum na start

Witam,

niewątpliwie warto inwestować, a im wcześniej tym lepiej. Przy niewielkich kwotach miesięcznych należy szczególnie zwracać uwagę na koszty, aby nie przepłacać. Zajrzyj na platformę mBanku (swoboda wpłat, wypłat, brak opłat manipulacyjnych, niskie kwoty wejścia w wielu funduszach z wyjątkiem zagranicznych) lub Bestfunds.pl. Zanim zaczniesz kupować, stwórz sobie tzw. fundusz awaryjny, np. 2 tys. zł na koncie oszczędnościowym. Na początku bardziej liczy się systematyczność niż stopa zwrotu. W międzyczasie zastanów się nad strategią. Korzystaj z narzędzi dostępnych na Analizy.pl. Odwiedź portal OpiekunInwestora.pl oraz Bossa.pl, poczytaj poradniki dostępne na stronie KNF. Powoli wdrożysz się w ten rynek.

Pozdrawiam, Joanna

Doradztwo Finansowe on-line Brandmind

Wciąż niepewność

Wczorajsza sesja przyniosła umiarkowany spadek prestiżowego indeksu warszawskiej giełdy. WIG20 stracił 0,89 proc. i notuje obecnie wartość 2072.09 pkt. Należy jednak zauważyć, że obroty były całkiem niezłe i wyniosły 713 mln PLN, co należy uznać za poziom wysoki w porównaniu do ostatnio notowanych wolumenów na GPW. W podobnym tonie poradziły sobie indeksy zza Oceanem.

Re: Kantor internetowy – jak to dziala?

widze że jesteś zieloniutki w tych sprawach więc nie wiem czy warto sie brać za taki biznes. obrót walutami to mimo wszystko dość złożona sprawa i wybij sobie z głowy zabierania sie zato bez odpowiedniego zabezpieczenia finansowego. conieco o kantorach internetowych możesz znalezc np tutaj: kantorwymianywalut.blogspot.com/2012/05/jak-dziaa-kantor-internetowy.html albo na forum o kantorach: forum.e-kantory.pl/

Zawsze strach przynosi największe zyski!

W kwietniu fundusze akcji kontynuowały przecenę. Nieźle poradziły sobie za to produkty inwestujące w papiery dłużne. Najwyższą stopę zwrotu przyniósł zaś Opera Eurogeddon, fundusz stawiający na rozpad strefy euro.

Re: Szybka inwestycja

lukascfc napisał(a):

> Witam, bardzo prosiłbym o pomoc, a mianowicie: posiadam „wolne” 3 tys. zł. tak

> mniej więcej przez trzy miesiące dopóty, dopóki nie będę musiał zapłacić za stu

> dia. Jednak jak wiadomo do tego czasu te pieniądze się marnują a chciałbym żeby

> zaczęły na siebie zarabiać. W co powinienem zainwestować?może coś kupić i późn

> iej sprzedać?tylko zależy mi oczywiście na w miarę możliwości najpewniejszej in

> westycji aby nie stracić bo nie będę miał kasy na studia…proszę o podpowiedź.

> dzięki.

To tylko kilka postów,poczytaj sobie…

forum.gazeta.pl/forum/w,24,135277658,135277658,W_co_zainwestowac_20_tys_.html

Re: PIT-ulga interetowa-proszę o pomoc

Witam,

O ile się orientuję, będziesz mogła sobie odliczyć za ten miesiąc obydwóch operatorów telefonii.

Napisz jeszcze proszę czy chodzi o telefon stacjonarny?Od lat korzystam z płatności online. Może dlatego, że lubię wygodne rozwiązania?

Europejskie strachy znów wypadły z szafy

Dzień po powrocie ze świątecznego leniuchowania, giełdy zafundowały nam brutalny powrót do niespokojnej rzeczywistości. Inwestorzy po raz kolejny przypomnieli sobie o europejskich kłopotach finansowych. Tym razem jednak nasza giełda zachowuje się spokojniej niż inne zachodnie parkiety.

Greckie strachy na Lachy

Kolejny dzień mija i kolejny raz odmieniamy Grecję przez wszystkie przypadki. Można zadać sobie pytanie ile jeszcze będzie podobnych dni? Pewnie w przyszłości zamienimy biedną Helladę na inny kraj, ale teraz to Ateny są w centrum uwagi i wydaje się, że nie do końca słusznie.

Przez drogie paliwo co drugi kierowca ograniczy…

Jak dla mnie komfort podróży komunikacją zbiorową jest dużo wyższy niż samochodem. Jadąc autobusem do centrum ok 6-7 przystanków mogę sobie spokojnie poczytać gazetę lub sprawdzić pocztę na smartphonie. Jadąc samochodem mogę co najwyżej skupiać się na niewjechaniu w zderzak auta przede mną oraz posłuchać fatalnej muzyki w radio, ewentualnie wywiadu z Ziobro, Kaczyńskim, Napieralskim lub Niesiołowskim…