Tag Archive for Tym

Komisja Europejska nie sprzeciwia się przejęciu Kredyt Banku przez Banco Santander

Komisja Europejska podjęła decyzję o niewyrażaniu sprzeciwu co do przejęcia Kredyt Banku przez Banco Santander, a tym samym przez Bank Zachodni WBK – podał Kredyt Bank w komunikacie.

Kurs Mostostalu Wrocław wzrósł w debiucie na NewConnect o 40 proc.

Kurs Mostostalu Wrocław wzrósł na otwarciu w pierwszym dniu notowań na rynku NewConnect o 40 proc. do 1,4 zł. Firma jest 402. emitentem notowanym na NewConnect. Jego wejście jest 54. debiutem w tym roku,

Kurs Mostostalu Wrocław wzrósł w debiucie na NewConnect o 40 proc.

Kurs Mostostalu Wrocław wzrósł na otwarciu w pierwszym dniu notowań na rynku NewConnect o 40 proc. do 1,4 zł. Firma jest 402. emitentem notowanym na NewConnect. Jego wejście jest 54. debiutem w tym roku,

Azja zarazi Europę. Tym razem optymizmem

Choć w ostatnich latach to Europa jest siedliskiem obaw i raczej to ona zaraża pesymizmem wykazując przy tym odporność na pozytywne impulsy ze świata, dziś może stać się inaczej.

BRE Bank chce zwiększać dynamikę sprzedaży

BRE Bank chce w kolejnych kwartałach zwiększać dynamikę sprzedaży kredytów konsumpcyjnych i szacuje, że wartość sprzedaży w tym segmencie w kolejnych kwartałach będzie wynosić ok. 600 mln zł kwartalnie.

Moody’s obniżył rating 13 włoskich banków

Agencja Moody’s Investors Service obniżyła w poniedziałek rating 13 włoskich banków i instytucji finansowych, w tym niektórych największych jak UniCredit (do którego należy m. in. bank Pekao S.A.) i Intesa Sanpaolo z dalszą negatywną perspektywą.

Balticon S.A.: Wyniki po 5 miesiącach 2012 roku

Balticon S.A. (NewConnect: BLT) – operator w obsłudze techniczno-logistycznej ruchu kontenerowego – osiągnął narastająco po pięciu miesiącach 2012 roku przychody w wysokości 24,32 mln zł, czyli o 53 proc. więcej w porównaniu z tym samym okresem roku poprzedniego. Zysk z działalności operacyjnej wyniósł 907 tys. zł, co oznacza ponad trzykrotny wzrost rok do roku. W czerwcu spółka zrealizowała kolejne cele emisyjne: zakup kontenerów chłodniczych oraz utwardzenie 500 m kw. placu depotowego.

Rozkręca się sezon publikacji wyników za II kwartał

Po tradycyjnie dość ubogim w publikacje makroekonomiczne drugim tygodniu miesiąca, rozpoczynający się trzeci tydzień może być pod tym względem dużo bardziej emocjonujący. Równocześnie stopniowo rozkręcać się będzie sezon publikacji wyników za II kwartał przez amerykańskie spółki.

Tydzień pod dyktando raportów kwartalnych

W tym tygodniu pełną parą rusza sezon publikacji wyników kluczowych amerykańskich i europejskich spółek giełdowych, dlatego jest duża szansa na aktywację uśpionego potencjału giełdowych byków.

Wzrostowy koniec tygodnia

Piątek przyniósł wzrosty głównych indeksów, przerwana została tym samym wcześniejsza seria sześciu spadkowych sesji. Odbicie na Wall Street to efekt lepszych od oczekiwań wyników kwartalnych banków JPMorgan i Wells Fargo oraz danych z gospodarki chińskiej, które zwiększyły nadzieje na dalsze luzowanie polityki monetarnej w tym kraju.

Zarabiaj na inwestycji bez własnego wkładu lub z.

Zapraszam do zapoznania się z ofertą zarabiania na inwestycji bez własnego wkładu.

Na czym to polega?

Szukasz osoby, która nie wie w co zainwestować, ma pieniądze i chce je rozmnożyć.

Jak w każdej inwestycji trzeba liczyć się ze stratami – tutaj też, jednak procent straty wynosi zaledwie 1%.

99% mamy pewności, że nasza inwestycja przyniesie oczekiwane rezultaty.

Firma działa na świecie od 2004 roku.

Jest wypłacalna – co najważniejsze.

Ostatnio niestety mają utrudnienia wynikające z ataków Chińczyków na ich serwery, jednak po mału wracają do formy.

Firma jest konkretna i z konkretną firmą chce nawiazać współpracę.

Trwają rozmowy z Microsoftem na temat zabezpieczenia serwerów.

Niestety strona nie jest w języku PL, jednak to nie stanowi problem.

Polska grupa wsparcia działa na Skype.

O co chodzi? Jak zarabiać.

– Dla niemających pieniędzy do zainwestowania:

Zapraszasz osoby do systemu, za każde 10$ zainwestowane przez osobę poleconą dostajesz 1$

Gdy uzbierasz 10$ inwestujesz je, robisz to do osiągnięcia swojego pułapu.

(Mój pułap był 100$ dziennie, dopiero po przekroczeniu tej kwoty zacząłem wyjmować pieniądze.)

Każde zainwestowane 10$ przynosi Ci codziennie 2% zysku czyli 0.20$ przez 75dni.

(czytaj dalej)

– Dla mających pieniądze do zainwestowania:

Musisz posiadać konto internetowe np. AlertPay (opis dostępny na stronie – zarabiaj-z-nami.pl/alertpay-rejestracja)

Wpłacasz pieniądze – magą być w PLN na konto internetowe, tam dokonujesz przewalutowania po czym wysyłasz pieniądze do firmy na swoje konto.

Kolejnym krokiem jest zakup pozycji. 1 pozycja kosztuje 10$ i przez 75 dni codziennie przybywa Ci 0.20$ czyli 2% dziennie z tej jedej pozycji.

Im więcej pozycji wykupisz, tym więcej będziesz zarabiać.

Minimum do wypłaty to 20$, pieniądze są wypłacane na konta internetowe, z konta internetowego wysyłasz pieniądze na zwykłe konto bankowe lub zakładasz kartę VISA w banku internetowym.

Każdy na start dostaje od firmy 10$.

O de mnie dostajesz dostęp do Polskiej grupy na Skype oraz pliki strony z Twoim linkiem polecajacym.

Demo stronki jaką dostaniesz (w przygotowaniu są nowe wersje stron)

www.zarabiaj-z-nami.pl/just-been-paid- jss-tripler/grupa-jss/wlasna-strona-www

Rejestracja i Opis dostępna pod adresem

www.zarabiaj-z-nami.pl/just-been-paid- jss-tripler/rejestracja

Grupa Integer.pl do końca roku rozlokuje 1000 nowych paczkomatów

Grupa Integer.pl do końca 2012 roku rozlokuje 1000 nowych paczkomatów, z czego około 300 na terenie Polski, 400 w Rosji, 200 na Ukrainie oraz ponad 100 w Czechach i na Słowacji. Jeszcze w tym roku 50 paczkomatów trafi na rynek australijski.

Centrum Klima zastąpi polski oddział Lindab

Centrum Klima – spółka działająca na rynku wentylacji i klimatyzacji w Polsce, członek międzynarodowej grupy Lindab – przejęła kompetencje działu wentylacji Lindab Polska w segmencie produktów wentylacyjnych przeznaczonych na rynek polski. Tym samym, jako firma należąca do Grupy Lindab, Centrum Klima stała się wyłącznym reprezentantem Lindab na rynku wentylacji i klimatyzacji w Polsce.

Na początek Hiszpania dostanie 30 mld euro

W nocy z poniedziałku na wtorek ministrowie finansów strefy euro doszli do porozumienia i po zaakceptowaniu warunków jakie musi spełnić Hiszpania, przeznaczy na pomoc dla sektora bankowego w tym kraju pierwsze 30 mld. Pomoc ta ma zostać wypłacona do końca miesiąca.

Grupa o2 SA planuje debiut na GPW

Grupa o2 SA, spółka działająca na rynku reklamy internetowej w Polsce, wydawca m.in. takich serwisów jak: o2.pl, Pudelek.pl, Kafeteria.pl i Wrzuta.pl, zamierza zadebiutować na GPW w Warszawie. Spółka planuje ekspansję w nowych segmentach rynku reklamy internetowej, w tym również poprzez akwizycje.

Ceny ropy w Nowym Jorku rosną

– Notowania ropy naftowej na giełdzie paliw w Nowym Jorku rosną, po tym jak w Norwegii przedsiębiorstwa naftowe nie doszły do porozumienia ze związkami zawodowymi – podają maklerzy.

Globalna gospodarka znów na krawędzi recesji

Znamy już pełen bilans czerwcowej aktywności globalnej gospodarki. Wskaźnik PMI obejmujący koniunkturę zarówno w przemyśle, jak usługach, obniżył się do 50,3 pkt z 52,1 pkt w maju i otarł się tym samym o granicę spowolnienia gospodarczego. Jedynym obszarem, w którym sytuacja w czerwcu poprawiła się względem maja było zatrudnienie. Ta sfera aktywności gospodarczej ma jednak późnocykliczny charakter, więc trudno traktować ją w kategoriach prognostycznych.

Jak mądrze wydawać pieniądze

Już jest… Jeszcze ciepły… Post o tym ‘’JAK MĄDRZE WYDAWAĆ PIENIĄDZE’’ na wspolniedoganiamyswiat.blogspot.com/2012/06/jak-madrze-wydawac-pieniadze.html.