Tag Archive for Za

Papiery naszego giganta poszły na pniu

Skarb Państwa weźmie ponad 3 mld zł za akcje PKO BP. Papiery największego banku w Polsce, oferowane przez resort skarbu, rozeszły się na pniu. Po transakcji wykonanie planu przychodów z prywatyzacji na 2012 r. wzrośnie z 37,6 proc. do 70 proc.

Papiery naszego giganta poszły na pniu

Skarb Państwa weźmie ponad 3 mld zł za akcje PKO BP. Papiery największego banku w Polsce, oferowane przez resort skarbu, rozeszły się na pniu. Po transakcji wykonanie planu przychodów z prywatyzacji na 2012 r. wzrośnie z 37,6 proc. do 70 proc.

Wynik Grupy Nordea za II kwartał

Grupa Nordea zakończyła drugi kwartał br. dobrymi wynikami. Raport cechuje wysokie przychody i solidna kontrola kosztów.

Wynik Grupy Nordea za II kwartał

Grupa Nordea zakończyła drugi kwartał br. dobrymi wynikami. Raport cechuje wysokie przychody i solidna kontrola kosztów.

PKO BP chce sprzedać obligacje za 1,6 mld zł

PKO BP planuje wyemitować 10-letnie obligacje o wartości do 1,6 mld zł. Jednocześnie bank zamierza wykupić papiery o takiej samej wartości wyemitowane w 2007 r. – podał PKO BP w komunikacie.

CEZ chce do 2016 r. mieć w farmy wiatrowe o mocy ok. 1100 MW

Czeski koncern energetyczny CEZ chce mieć do 2016 roku w Rumunii farmy wiatrowe o mocy około 1100 MW – poinformował we wtorek na konferencji prasowej Ondrej Safar, odpowiedzialny za wytwarzanie w rumuńskim oddziale CEZ.

Rozkręca się sezon publikacji wyników za II kwartał

Po tradycyjnie dość ubogim w publikacje makroekonomiczne drugim tygodniu miesiąca, rozpoczynający się trzeci tydzień może być pod tym względem dużo bardziej emocjonujący. Równocześnie stopniowo rozkręcać się będzie sezon publikacji wyników za II kwartał przez amerykańskie spółki.

MSP weźmie udział w wezwaniu ZA Tarnów na ZA Puławy

MSP weźmie udział w wezwaniu ZA Tarnów na akcje ZA Puławy i w wymianie akcji firm – poinformował na konferencji w poniedziałek prezes ZA Tarnów Jerzy Marciniak.

Połączenie Tarnowa i Puław da ok 100 mln zł synergii

Połączenie Tarnowa i Puław da ok 100 mln zł synergii, głównie w pierwszym roku po zakończeniu przejęcia oraz wygeneruje jednorazowe oszczędności inwestycyjne w wysokości ok 200 mln zł w Tarnowie – podał ZA Tarnów w prezentacji do wezwania na ZA Puławy.

Energomontaż-Południe żąda zapłaty 10,5 mln euro

Energomontaż Południe zażądał od Alstom Boiler Deutschland i Alstom Power Systems zapłaty 5,1 mln euro za kwietniowe i majowe faktury i dodatkowych 5,4 mln euro w ramach roszczeń za „dodatkowe koszty i opóźnienia wynikające z winy Alstom” – podał Energomontaż-Południe w komunikacie.

kasa

adv.justbeenpaid.com/?r=01zJO1HI2s&p=jsstripler5 rob kase, dostajesz 10$ za free i inwestuejsz je dalej, zarabiasz 2% dziennie od poczatkowej kwoty

Zarabiaj na inwestycji bez własnego wkładu lub z.

Zapraszam do zapoznania się z ofertą zarabiania na inwestycji bez własnego wkładu.

Na czym to polega?

Szukasz osoby, która nie wie w co zainwestować, ma pieniądze i chce je rozmnożyć.

Jak w każdej inwestycji trzeba liczyć się ze stratami – tutaj też, jednak procent straty wynosi zaledwie 1%.

99% mamy pewności, że nasza inwestycja przyniesie oczekiwane rezultaty.

Firma działa na świecie od 2004 roku.

Jest wypłacalna – co najważniejsze.

Ostatnio niestety mają utrudnienia wynikające z ataków Chińczyków na ich serwery, jednak po mału wracają do formy.

Firma jest konkretna i z konkretną firmą chce nawiazać współpracę.

Trwają rozmowy z Microsoftem na temat zabezpieczenia serwerów.

Niestety strona nie jest w języku PL, jednak to nie stanowi problem.

Polska grupa wsparcia działa na Skype.

O co chodzi? Jak zarabiać.

– Dla niemających pieniędzy do zainwestowania:

Zapraszasz osoby do systemu, za każde 10$ zainwestowane przez osobę poleconą dostajesz 1$

Gdy uzbierasz 10$ inwestujesz je, robisz to do osiągnięcia swojego pułapu.

(Mój pułap był 100$ dziennie, dopiero po przekroczeniu tej kwoty zacząłem wyjmować pieniądze.)

Każde zainwestowane 10$ przynosi Ci codziennie 2% zysku czyli 0.20$ przez 75dni.

(czytaj dalej)

– Dla mających pieniądze do zainwestowania:

Musisz posiadać konto internetowe np. AlertPay (opis dostępny na stronie – zarabiaj-z-nami.pl/alertpay-rejestracja)

Wpłacasz pieniądze – magą być w PLN na konto internetowe, tam dokonujesz przewalutowania po czym wysyłasz pieniądze do firmy na swoje konto.

Kolejnym krokiem jest zakup pozycji. 1 pozycja kosztuje 10$ i przez 75 dni codziennie przybywa Ci 0.20$ czyli 2% dziennie z tej jedej pozycji.

Im więcej pozycji wykupisz, tym więcej będziesz zarabiać.

Minimum do wypłaty to 20$, pieniądze są wypłacane na konta internetowe, z konta internetowego wysyłasz pieniądze na zwykłe konto bankowe lub zakładasz kartę VISA w banku internetowym.

Każdy na start dostaje od firmy 10$.

O de mnie dostajesz dostęp do Polskiej grupy na Skype oraz pliki strony z Twoim linkiem polecajacym.

Demo stronki jaką dostaniesz (w przygotowaniu są nowe wersje stron)

www.zarabiaj-z-nami.pl/just-been-paid- jss-tripler/grupa-jss/wlasna-strona-www

Rejestracja i Opis dostępna pod adresem

www.zarabiaj-z-nami.pl/just-been-paid- jss-tripler/rejestracja

Spółka Stalexport Autostrada Małopolska narzucała nieuczciwe ceny

Spółka Stalexport Autostrada Małopolska narzucała nieuczciwe ceny za przejazd Autostradą A4. Sąd Najwyższy oddalił dziś skargę kasacyjną przedsiębiorcy. Utrzymana została również kara finansowa nałożona na spółkę – 1,3 mln zł

Wyniki banków w centrum uwagi

Piątkowa sesja na rynkach przebiegała spokojnie do czasu opublikowania wyników JP Morgan i otwarcia giełd w USA. Zapoczątkowało to długo nie widziany dynamiczny wzrost na rynku EUR/USD oraz odbicie za oceanem.

Niepokojące perspektywy przedsiębiorstw w USA

Ponad 4-proc. spadek kursu Alcoa w reakcji na opublikowane po zakończeniu poniedziałkowej sesji wyniki finansowe za II kwartał i regres notowań na całym amerykańskim parkiecie to wyraźne sygnały, że inwestorzy giełdowi są mocno zaniepokojeni perspektywami przedsiębiorstw w warunkach nasilającego się spowolnienia gospodarczego.

Sezon wyników rozpoczęty

Poznaliśmy wyniki finansowe za II kwartał pierwszej ze spółek wchodzących w skład prestiżowego amerykańskiego indeksu DJIA. To tradycyjnie otwiera sezon publikacji raportów kwartalnych w USA. Aluminiowy gigant Alcoa zanotował znaczący regres wyników, ale nieco mniejszy od przewidywań.

Gigant ubezpieczeń zwolni w Polsce setki osób

PZU i PZU Życie przeprowadzą w 2012 r. restrukturyzację zatrudnienia do 955 pracowników, z czego redukcja dotyczyć będzie do 376 osób, stanowiących do 3,2 proc. zatrudnienia w obydwu spółkach – podało PZU w komunikacie. Dodano, że koszty zwolnień zostały już zawarte w wynikach za 2011 r.

30 mld to za mało żeby kupić rally

„The euro is here to stay” stwierdził prezes Europejskiego Banku Centralnego. Tylko kto chce zostać z Euro? Każdy i nikt, a dla jednych jak i drugich najbardziej chyba męczący jest fakt marnowania czasu i nadziei rynkowych poprzez kreowanie idei w Europie na które najwyraźniej nikt się nie zgadza (choć jeszcze nie dawno wszyscy się zgodzili – mowa tu o tak pamiętnym szczycie z końca czerwca).