Wypłata na nieaktualne konto. Proszę o porady

Witam wszystkich, nie wiedziałam w jakim dziale to umieścić więc umieszczam tutaj. Sprawa wygląda następująco. Pracowałam poltora roku w firmie na umowę zlecenie. 19stego stycznia prosiłam aby przelano mi wypłatę na nowe konto. Dostałam informacje na meila, że zmieniono to w bazie i przekazano informację do osoby, która się tym zajmuje. ( meila mam do tej pory)

Jednak wypłate przelano mi na stare, nieaktualne konto, co więcej był tam debet w postaci kredytu, który nie chciałam, żeby został teraz spłacony, dlatego, że sytuacja w tym miesiącu zmusiła mnie do podjęcia decyzji, że będę z jedną ratą kredytu w plecy. Jednak debet się pokrył.

Moje pytanie, czy mam jakiekolwiek prawa dochodzić tych pieniedzy, ponieważ kilkakrotnie im przypominałam, żeby wypłata przelana była na nowe konto. Dostałam informację potwierdzającą, że zostało to przekazane do osób, które zajmują się wypłatami. Mogę jakoś dochodzić ponownego wypłacenia tych pieniędzy. Może 500 zł to nie jest dużo, ale mam bardzo trudną sytuację finansową teraz i poprostu dla mnie jest to sporo pieniedzy. Proszę o poważne odpowiedzi.

Pozdrawiam

Comments are closed.